Vestuviniai suvenyrai ir atributika

Dažnas puslapio lankytojas teiraujasi manęs dėl vestuvinių dovanų. Dažnai kylantys klausimai: ar ką nors gaminate vestuvėms? per kiek laiko pagaminate suvenyrus? kaip daro kiti? Į visus šiuos klausimus pabandysiu atsakyti šiame straipsnelyje.

Kurdama suvenyrus, nesistengiu sukurti suvenyrą konkrečiai šventei. Patys žmonės labai išradingai sugalvoja, kur juos panaudoti, o aš galiu tik nurodyti tendencijas :)

Vestuvinis suvenyras visada kažką simbolizuoja ir kažką reiškia, todėl dovanodami suvenyrus siunčiate ir konkrečia žinią. Visada įteikdami suvenyrą, paminėkite kokia intencija jį dovanojate.

Suvenyrų simbolinė prasmė:
Angeliuką ar angelą dovanojant paprastai linkima ramybės, laimės ir apsaugos nuo nelaimių.

Angelai dvyniai

Angelai dvyniai

Kiaušinis reiškia turtus, vaisingumą ir grožį.

Kiaušinis su lėkštute

Avelė nuolankumą ir prieraišumą, todėl piktai uošvienei ji netiks :)
Kiškis reiškia džiaugsmą.

Suvenyrai dovanojami ne tik jaunavedžiams, bet ir jaunavedžiai dovanoja juos svečiams, kaip vestuvinių žaidimų prizus arba įdedama svečiams į namus, kad primintų nuostabią šventę.

Suvenyrus vestuvių metu galima ne tik dovanoti, bet jais papuošti stalą ir aplinką. Suvenyriniai angeliukai, zuikiai ir avelės kartais naudojami pažymėti vietą, kurioje sėdi svečiai, prie jų pritvirtinant jų pavardes, o vėliau svečiai juos išsiveža į namus. Taip pat žvakidės gali papuošti stalą ir jaukiai jį apšviesti.

Retos vestuvės apsieina be šeimos židinių. Šeimos židinį dovanoja tėvai jaunavedžiams, kad perduotų savo šeimos šilumą ir tradicijas jaunųjų šeimai. Dažnai šeimos židinius nusiperka jaunieji, nes jie nori patys išsirinkti daiktą, kuris jiems primins gražiausią gyvenimo šventę daugelį metų.

Angelai šeimos židiniai

Keraminius suvenyrus apskritai yra labai praktiška dovanoti kaip atminimo dovaną, nes jie nereikalauja jokios priežiūros ir gali ištisus dešimtmečius atrodyti kaip nauji.

Ketinėliai

Ketinėliai

Norėdami užsisakyti suvenyrus, reiktų kreiptis bent porą savaičių prieš šventę, kad spėčiau išpildyti jūsų pageidavimus. Kartais turiu sukaupusi didesnį kiekį suvenyrų namuose, bet visada reiktų pasiteirauti iš anksto.

Dar keletas nuotraukų su mano darbais vestuvių tema:

Sausainių lėkštelė

Sausainių lėkštelė

Lėkštelė su sausainiais

Lėkštelė su sausainiais

Vestuvių stalas

Vestuvių stalas

Vardinės vietos

Vardinės vietos

Paukštukai

Paukštukai